"Літературне мистецтво рідного краю"

15 жовтня у стінах шкільної бібліотеки відбулася зустріч  з поетесою школи Крутиголовою Н.Р. для учнів 9-х класів. Поезія Наталії Романівни припала учням до душі.

14:20 15.10.2021

Зустріч з юною казкаркою.

15 жовтня в бібліотеці школи відбулася зустріч з юною казкаркою ученицею 3-В класу   Матюхіною Естер. Першокласники з цікавістю прослухали казочку "Обережно вигадка".

14:20 15.10.2021

МО шкільних бібліотекарів.

16 вересня на базі ЗЗСО І-ІІІст. N2 відбулося засідання районного МО шкільних бібліотекарів,яке розпочала Л.М.Стахів.    У своєму виступі Люба Михайлівна підвела підсумки роботи шкільних бібліотекарів у 2021-2022н.р.    На МО затвердили план роботи РМО на 2021-2022н.р.,а також провели вибори голови РМО шкільних бібліотекарів.

15:50 16.09.2021