Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 ім. Григорія Тютюнника Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області розташований у двоповерховій будівлі.

На базі школи є два спортивних зали, гандбольне поле з твердим покриттям, обладнане спортивним знаряддям (турніки, спортивні драбини тощо), спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям та футбольне поле з трав’яним покриттям.

До послуг учнів закладу освіти: бібліотека, кімната з корекційно-розвивальним та ігровим обладнанням, два ігрові майданчики для молодших школярів, 2 комп’ютерних класи, логопедичний кабінет, кімната реабілітації з навчально-корекційним обладнанням. Облаштовано три навчальних майстерні (столярна, слюсарна, декоративно-ужиткового мистецтва). Створено безпечне освітнє середовище для Нової української школи.

Предмети природничо-математичного циклу відіграють важливу роль у навчально-виховному процесі. Для цього у закладі створено навчальні кабінети:

• Кабінет біології – обладнаний сучасними засобами для навчання;
  • Кабінет хімії;
  • Кабінет фізики;
  • Кабінет математики.

Деякі кабінети забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням (мультимедійні дошки, проектори, екрани). Безкоштовний Інтернет, зі швидкістю 100 Mbit, надає можливість постійного доступу до інформації, для ефективного використання її в навчально-виховному процесі, як для учнів так і вчителів.

Окрім кабінетів природничо-математичного напрямку є ще й майстерні, спортивні зали та кабінети інших спрямувань:

• Одинадцять кабінетів початкової школи обладнані за вимогами НУШ (дидактичні матеріали, ноутбуки, проектори, екрани, БФП, меблі, парти, стільці);
  • Столярна майстерня;
  • Слюсарна майстерня;
  • Спортзал №1;
  • Спортзал №2;
  • Кабінет обслуговуючої праці;
  • Кабінет інформатики №1;
  • Кабінет інформатики №2;
  • Кабінет музичного мистецтва;
  • Кабінет Захисту України;
  • Інклюзивно-ресурсна кімната.
  • Кабінет української мови та літератури;
  • Кабінет географії;
  • Кабінет історії;
  • Кабінети іноземних мов;
  • Кабінет християнської етики.

Постійно ведеться робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладу освіти.

Школа налічує 12 внутрішніх туалетів. Два туалети для педагогічного колективу (реконструйовано в 2019 році), два туалети для учнів на ІІ поверсі (реконструйовано у 2020 році), два туалети у спортзалі №1 (реконструйовано у 2019 році). Інші потребують капітального ремонту: заміна сантехніки, облицювальної плитки, вхідних дверей, кабінок, освітлення, заміна труб, ремонт стін, стелі, підлоги).

Для навчання дітей з особливими освітніми потребами в навчальному закладі є:

• Ресурсна кімната, яка розділена на зони: навчально-пізнавальна та побутово-практична, яка спрямована на гармонійний, емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини;
  • Створено шість інклюзивних класів, де з учнями працюють сім асистентів учителя;
  • Для учнів з ООП закуплено різноманітне навчально-розвивальне обладнання для розвитку емоційно-вольової сфери.