Національно-патріотичне виховання

Дата: 07.03.2024 13:38

30 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні Державну цільову соціальну програму патріотичного виховання на період до 2025 року.

Одним із пріоритетних завдань освітнього процесу закладів освіти є освітнє середовище, яке б сприяло формуванню національно-патріотичного виховання здобувачів освіти.

Для реалізації цієї програми у нашому навчальному закладі проводяться  відповідні заходи.Розроблена і затверджена шкільна програма національно-патріотичного виховання.

Традиційними заходами у нашій школі є:

День Соборності України, День памʼяті Героїв Крут, День Героїв Небесної Сотні, День Єднання, День Захисника України, День Збройних Сил України, День Гідності та Свободи, ігри патріотів.

Крім традиційних заходів в нашій школі були проведені День Миру, освячення меморіальних дошок, виховний захід «Ми віримо в тебе, Україно», «Ми єдина країна» , шкільна акція « Ми -єдині!» ( ланцюг єдності ),виховний захід до другої річниці масштабного вторгнення агресора  «Ми сильні, ми вистоїмо, ми переможемо».
Неодноразово учні, батьки та вчителі школи організовували збір коштів для потреб воїнів ЗСУ, а також постраждалим жителям херсонщини.

Крім цього питання про патріотичне виховання нашої школи слухалось на сесії міської ради у жовтні 2023 року.

Детальна інформація про проведені заходи розміщена на сайті школи та соціальних мережах.