Тиждень інклюзії

Дата: 26.02.2024 19:27

Згідно плану роботи школи в ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. Г. Тютюнника Кам'янка-Бузької міської ради з 26.02-01.03.2024 р. проходить Тиждень інклюзії під девізом: "Наша школа відкрита для всіх!"
Відповідно до плану тижня, 26.02, розпочали день учні 3-А класу зі своїм класним керівником Іриною Юріївною Залецькою та асистентом вчителя Надією Антонівною Калиневич,фото акцією"Посмішка".

Учні 1-7 класів долучились до фотовиставки "Всі ми діти рідної землі".
Креативний майстер-клас по виготовленню листівок "Від серця до серця, зі своїми вихованцями, учнями 7-А класу, провели кл.керівник  Макар Марія Володимирівна та асистент вчителя Кучерепа Любов Андріївна.

У цікавій формі учні зрозуміли про доступність освіти кожній дитині, розширили свої знання про інклюзивну форму навчання!
Виготовлені листівки та написані щирі  побажання на них, свідчить про толерантність та рівність наших дітей!