Методична рада

Дата: 26.02.2021 20:19

24.02.2021р. у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 ім. Г. Тютюнника м. Кам’янка-Бузька відбулася методична рада, на якій розглядалися два основних питання, які озвучила голова методичної ради Лемешко І. М.

1.Про хід атестації педагогічних працівників 2020-2021 р. а.

2. Ознайомлення з характеристиками вчителів, які атестуються.

Учасники презентували свої творчі портрети; ділилися формами та методами роботи щодо досягнення мети та проблеми над якою працюють педагоги.

На засіданні були присутні члени методичної ради, які одноголосно схвалили роботу педагогічних працівників 2020-2021 р. а.  Засідання було цікавим та конструктивним.

Із заключним словом виступив директор школи, який дав схвальну оцінку усім педагогічним працівникам, які на високому рівні презентували свої творчі досягнення.