День Єднання

Колектив ЗЗСО І-ІІІст. N-2 ім.Г.Тютюнника Кам'янка-Бузької міської ради долучився до Всеукраїнського Дня Єднання.

19:30 16.02.2022

День безпечного інтернету

В наш час важливо говорити з дітьми про те, що Інтернет може приховувати небезпеку. Ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми, а повинні донести учням важливу інформацію щодо безпечного інтернету. Запропонувати розглянути правила безпеки щодо подолання цієї проблеми.В ЗЗСО І-ІІІст.N-2  ім.Г.Тютюнника Кам'янка-Бузької міської ради учні 9-Б класу разом із класним керівником Брич У. М. провели відповідний захід до Дня безпечного інтернету.

15:11 08.02.2022

"Запах Різдва"

13.01.2022 р. у ЗЗСО І-ІІІ ст. #2 ім.Г.Тютюнника Кам'янка-Бузької міської ради на базі 4-Б класу відбувся бінарний урок "Запах Різдва", в якому інтегрувались ЯДС, українська мова, математика, основи християнської етики,англійська мова, хореографія, музичне мистецтво.

17:03 13.01.2022